Skip to main content

Türkiye de bir ilk Motosiklet Koçluğu

Yazan : 05 Eylül 2017Ağustos 19th, 2019Eğitimden

Diyelim ki motosiklete gönül verdiniz, Ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz!

Beşiktaş MTSK

İşte bu noktada biz her türlü sorularınızı cevaplamak için motoregitim.net olarak yanınızdayız. Öncelikle ehliyetiniz ve eğitimleriniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Eğitimler doğrultusunda almak istediğiniz motosiklet ile ilgili olarak çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalar sonucu derslerimize devam ediyoruz. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz motosikleti yerinde gidip görüyor; ikinci el bir motosiklet ise götürüp servisimize gösteriyor ve servisteki ustamız onayladıktan sonra motosikleti alıp eğitim alanımızdaki otoparka çekiyoruz.

Bu noktadan sonraki eğitimlerimize sizin motosikletinizle devam edip, kendi motosikletinize adapte olmanızı sağlıyoruz. Bu arada ekipmanlarınızı tamamlamanız konusunda (Kask,mont,eldiven,dizlik,bellik vb.) sizlere yardımcı oluyoruz. Ekipmanlarımızı, eğitimlerimizi tamamladıktan sonra kendi motosikletinizle sizlere trafik tecrübesi kazandırıp, keyifli sürüşler diliyor ve sizi motosikletinizle baş başa bırakıyoruz.

Ama tabi ki beraberliğimiz bitmiyor. Bu süreç tamamladıktan sonra ayda bir yapılan gezilerimizde buluşup, kahvaltılar, yemekler, çaylar, kahveler içip yeni dostluklara, yeni arkadaşlıklara yelken açıyoruz… Daha ne duruyorsunuz arayın görüşelim…
:)

08508850