Skip to main content

Motoregitim.net

Yazan : 05 Eylül 2017Ağustos 19th, 2019Eğitimden

1991 de kurulan kurumumuz, her geçen gün büyümekte olan sektörümüze bilinçli ve eğitimli motorizeler kazandırmanın keyfini yaşıyor. Beşiktaş mtsk çatısı altında binlerce kişiyi İstanbul trafiğinden kurtarıp, motosikletleriyle keyifli bir yaşamın kapısını açmalarına yardımcı olduk.

Türkiye’de bir ilki; motosiklet koçluğunu başlattık. Motosiklete gönül vermiş ama nereden başlayacağını bilemeyen dostlarımıza A’dan Z’ye her konuda yardımcı olarak motosikletle tanışmalarını sağladık, eğitimlerini verdik, ehliyetlerini aldık. Beraber kendilerine uygun motosikletleri seçip, kask, mont, ekipmanlarını almalarına yardımcı olup, motosikletten keyif almalarını sağladık. Her geçen gün yeni arkadaşlık, yeni dostluklara yelken açtık. Bahar ve yaz aylarında yaptığımız geziler, kamplar, toplantılar, uzun yollar; içilen çay ve kahveler ailemizin büyümesine daha da yardımcı oldu.

Türkiye de ilk motosiklet eğitim ve ehliyeti veren Adnan Tekin’den aldığımız bayrağı daha iyi yerlere taşıyabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Motosiklet sevdalısı siz değerli dostlarımıza teşekkür eder, birlikte nice keyifli sürüşler dileriz.

08508850